Για την ερχόμενη εβδομάδα (από 25 Νοεμβρίου
έως 1 Δεκεμβρίου) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων
της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ:
1Η ΚΙΝΗΤΗ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα
(25-11-2019) και ώρες
από 18:00
έως 01:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Βουτσαράς - Κούρεντα
- Γιουργάνιστα - Χίνκα - Πολύγυρος - Ελευθεροχώρι - Ψήνα - Δραγοψά - Λύγκος -
Κόντσικα – Ασβεστοχώρι.
- Τρίτη
(26-11-2019) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Θεριακήσι – Κοπάνη – Βαρυάδες –
Δερβίζιανα - Αλεποχώρι - Παλαιοχώρι - Σιστρούνι - Ρωμανός - Μπεστιά -
Ζωτικό - Καταμάχη - Παρδαλίτσα – Αρτοπούλα.
- Τετάρτη (27-11-2019) και ώρες
από 18:00 έως 01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Ελάτη - Δίλοφο - Κουκούλι - Καπέσοβο - Τσεπέλοβο - Σκαμνέλι - Ηλιοχώρι -
Βρυσοχώρι.
- Πέμπτη (28-11-2019) και ώρες από
08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Νεγράδες – Φραγκάδες – Λεπτοκαρυά – Δόλιανη – Καστανώνας – Μακρίνο –
Ελατοχώρι – Βοβούσα – Φλαμπουράρι – Γρεβενίτι – Τρίστενο - Μηλιωτάδες.
- Παρασκευή (29-11-2019) και ώρες
από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Πλατανιά – Δροσοχώρι – Κράψη – Μεγ. Γότιστα – Μικρή Γότιστα – Μεγ.
Περιστέρι – Μικρό Περιστέρι – Ανθοχώρι.
- Κυριακή (01-12-2019) και
ώρες από 18:00
έως 23:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Μεταμόρφωση
– Ασπράγγελοι– Βίτσα– Άνω Πεδινά - Κάτω Πεδινά – Ελαφότοπος – Αρίστη – Πάπιγκο
- Μεσοβούνι - Καλπάκι.
2Η
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα (25-11-2019) και
ώρες από 08:00
έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Γεροπλάτανος -
Ρουψιά - Άγιος Κοσμάς - Ωραιόκαστρο - Κάτω Μερόπη - Παλαιόπυργος - Μερόπη -
Κακόλακκος –Δολό.
- Τρίτη (26-11-2019) και ώρες από 18:00
έως 01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ζάβροχο
– Τεριάχι – Σταυροδρόμι – Μαυρόπουλο – Χρυσόδουλη – Αργυροχώρι –
Ποντικάτες – Ξηρόβαλτος – Ορεινό – Σταυροσκιάδι – Δρυμάδες – Πωγωνιανή.
- Τετάρτη (27-11-2019) και
ώρες από
08:00 έως
15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Ελληνικό – Λάζαινα –
Αετοράχη – Κωστήτσι – Φορτόσι - Πάτερο -
Καλέντζι – Πηγάδια – Πλαίσια - Κορύτιανη.
- Πέμπτη (28-11-2019) και ώρες από
18:00 έως 01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νεοχώρι
- Κτίσματα - Χαραυγή - Καστανή - Αγία Μαρίνα - Κάτω Λάβδανη - Λάβδανη - Διμόκορη
- Ψηλόκαστρο - Στρατινίστα - Περιστέρι - Κεράσοβο.
- Παρασκευή (29-11-2019) και ώρες
από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Συρράκο
– Καλαρρύτες – Ματσούκι.
- Κυριακή (01-12-2019) και
ώρες από 18:00
έως 23:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
: Σενίκο
– Δομολεσσά – Μικροχώρι – Κερασέα – Λωζανά – Ραδoβίζι - Διχούνι.
ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ:
- Δευτέρα (25-11-2019) και
ώρες από 18:00 έως
01:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Πέτα – Κλειστό –
Ζυγός – Μαρκινιάδα – Μελάτες – Κάτω Αθαμάνιο –
Αθαμάνιο – Τετράκωμο – Μεσούντα.
- Τρίτη
(26-11-2019) και
ώρες από 18:00
έως 01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αστροχώρι – Μεγαλόχαρη –
Μεσόπυργος – Ελάτη – Καστανιά – Μηλιανά –
Γρέβια – Πηγές.
- Τετάρτη
(27-11-2019) και ώρες
από 18:00 έως 01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Μεγάρχη – Φωτεινό – Άνω Πέτρα – Διάσελλο –
Δημαριό – Κλειδί – Περδικορράχη –
Πέτρα – Γιαννιώτι – Σκουληκαριά.
- Πέμπτη
(28-11-2019) και ώρες
από 08:00 έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Λιμίνη
– Σελλάδες – Κομπότι – Περάνθη – Κομμένο – Λιμίνη – Σελλάδες – Κομπότι –
Περάνθη – Κομμένο – Αγία Παρασκευή –
Ανέζα – Κορωνησία –
Πολύδροσο – Ράχη – Αγ. Σπυρίδωνας – Στρογγυλή.
- Παρασκευή
(29-11-2019) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρίμποβο – Κορφοβούνι – Έλατος
– Αμμότοπος – Πιστιανά – Ροδαυγή – Σκούπα – Δαφνωτή.
- Σάββατο (30-11-2019) και
ώρες από 08:00
έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Δίστρατο –
Ανεμμοράχη – Κυψέλη – Ράμια – Λεπιανά – Μικροσπηλιά – Άνω Γραικικό – Κουκούλια – Κρυονέρι – Βαθύκαμπος.
ΝΟΜΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ:
·
Δευτέρα (25-11-2019) και
ώρες από 16:00
έως 22:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ριζά - Χειμαδίο- Λυγιά -
Βράχος – Λούτσα – Τσουκνίδα – Βαλανιδορράχη - Μεσοπόταμος – Αμμουδιά – Αγ. Κυριακή
– Λιβαδάρι – Αγιά.
·
Τρίτη (26-11-2019) και
ώρες από 08:00 έως
15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καμαρίνα – Κρυοπηγή – Μυρσίνη- Μεγαδένδρο – Εκκλησιές –
Δεσποτικά – Κορυφούλα – Βαλανιδούσα – Αϊδονιά.
·
Τετάρτη (27-11-2019)
και ώρες από 16:00 έως 23:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Αρχάγγελος – Ν. Σινώπη – Ν. Σαμψούντα – Σφηνωτό – Άνω & Κάτω
Κοτσανόπουλο – Άνω Ράχη - Βρυσούλα – Ρευματιά - Σκιαδάς – Κρανέα.
·
Πέμπτη (28-11-2019)
και ώρες από 16:00 έως 22:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νικολίτσι –
Άσσος- Πολυστάφυλο – Μελιανά – Παπαδάτες – Γαλατάς – Ριζοβούνι - Τύρια -
Στεφάνη.
·
Παρασκευή (29-11-2019)
και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γυμνότοπος – Γοργόμυλος –
Τσαγκαρόπουλο – Κλεισούρα - Παναγιά – Γωνιά – Δρυμώνας - Κερασώνας – Αγ.
Γεώργιος – Παντάνασσα - Πέτρα.
·
Σάββατο (30-11-2019) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Σκεπαστό
– Σκαφιδωτή – Τσεκούρι – Βουβοπόταμος – Μουζακέικα – Αηδόνι – Σταυροχώρι -
Κορωνόπουλο – Κορώνη – Κυψέλη- Τζάρα- Θέμελο – Χόχλα- Κουκούλι.
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ:
- Δευτέρα (25-11-2019) και
ώρες από 08:00 έως
15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Φοινίκι - Δάφνη - Άνω Ξέχωρο - Ριζό (Αράχωβα) - Κοκκινολιθάρι
- Νεροχώρι-Κεραμίτσα - Αχουρία
Κεραμίτσας - Μαλούνι - Αχουρία Μαλουνίου.
- Τρίτη
(26-11-2019) και ώρες από 18:00 έως 01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Φανερωμένη – Γηρομέρι –
Μαυρονέρι – Κάτω Ξέχωρο – Κερασοχώρι – Παλαμπάς – Άγιος Νικόλαος – Άγιοι
Πάντες – Κρυονέρι - Αμπελώνας.
- Τετάρτη
(27-11-2019) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τσαμαντάς – Βαβούρι – Λιάς –
Λίστα – Κουρεμάδι – Κεφαλοχώρι – Μηλέα – Γαρδίκι Φιλιατών - Αναβρυτός.
- Πέμπτη (28-11-2019) και ώρες
από 18:00 έως 01:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γεροπλάτανος - Πηγαδούλια – Άγιος Αρσένιος – Σμπόκια – Κυπάρισσος – Παλαιοχώρι –
Δονάτος – Γολά – Ροδοστίβα.
·
Παρασκευή (29-11-2019) και
ώρες από 08:00
έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αετός – Άνω Παλαιοκκλήσι – Κάτω
Παλαιοκκλήσι – Κοκκινιά (Τσατσουλέϊκα) – Χλωμός - Αχλαδιά.
- Σάββατο
(30-11-2019) και
ώρες από 08:00
έως 15:00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πολύδροσο - Πέντε Εκκλησιές –
Πλακωτή – Πετροβίτσα - Ραβενή – Καλλιθέα – Χαραυγή –Λεπτοκαρυά.
Tags
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ